Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Jeśli ktoś mówi, że to koniec - nie wierzcie mu!
Zaczynają się wakacje, nie będziemy się spotykać na lekcjach, ale jest tyle innych okazji do spotkań. Nawet dla naszych absolwentów to nie jest koniec, bo przyjaźnie, znajomości, wspomnienia mają szansę przetrwać próbę czasu.
Zakończenie roku szkolnego było okazją, żeby podziękować sobie nawzajem za wspólnie spędzony czas, żeby nagrodzić tych, którzy w szczególny sposób zaangażowali się w życie naszej szkoły i życzyć sobie dobrych wakacji.
Na koniec roku szkolnego 2017/18 chcemy Wam powiedzieć, że jesteśmy z Was dumni. Bo jesteście odważni. Bo troszczycie się siebie nawzajem. Bo potraficie od siebie wymagać. Zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie klas pierwszej i siódmej - jesteście wyjątkowi. Cieszymy się, że uznaliście naszą szkołę za swoje miejsce.
Do zobaczenia we wrześniu!