ogłoszenia

Spotkania z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018

Otwórz

Warunki ubezpieczenia szkolnego na rok 2016/2017

Prosimy o zapoznanie się treścią załączników.

Przedmiot i zakres ubezpieczenia jest zamieszczony w paragrafie 3 OWU i obejmuje świadczenia w nim zawarte (w tym także uprawianie sportów – za wyjątkiem sportów zawartych w wyłączeniach odpowiedzialności : paragraf 4 punkty10,11,12 OWU).

Dyrekcja Gimnazjum i LO

Już we wrześniu obóz integracyjny!

Już we wrześniu zapraszamy uczniów na niezapomniany obóz integracyjny. W dniach 28-30 września wyruszymy do Muszyny. Szczegóły zostaną omówione na pierwszym zebraniu z rodzicami.

Zgoda rodziców na udział w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej

Rodziców, którzy wyrażają zgodę na udział dziecka jako wolontariusz w Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej organizowanych przez Klub Sportowy Wanda Kraków w dniach 14-16 sierpnia prosimy o wypełnienie deklaracji.

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017

Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Krakowie zaprasza do zapoznania się z listą podręczników jakie będą obowiązywać w poszczególnych klasach w roku szkolnym 2016/2017.

System rekrutacji elektronicznej

Szkoła nie jest objęta systemem rekrutacji elektronicznej.