Zebrania z rodzicami odbędą się dnia 23 maja 2018 (środa):

- klasa I A SP oraz 2 D Gimnazjum - 18:00

- pozostałe klasy - 17:30

Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 18.05 w XI Liceum Ogólnokształcącym odbył się Wiosenny Turniej Mikstów, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Nasza drużyna zajęła 1 miejsce! Po zakończonych rozgrywkach zawodników czekała miła niespodzianka. Młodych siatkarzy odwiedził reprezentant Polski w piłce siatkowej - Tomasz Fornal. Serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni!

FeTa u Jańskiego

Z niecierpliwością czekamy na FeTę, która jest okazją, żeby podziwiać talenty naszych uczniów. Przypominamy, że karty zgłoszeń czekają na Was w bibliotece szkolnej. Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu i inspiracją do działań twórczych jest tytuł wiersza Zbigniewa Herberta "Pudełko zwane wyobraźnią". Na tablicy obok pokoju nauczycielskiego znajdziecie wskazówki do konkursów: plastycznego, fotograficznego, recytatorskiego i literackiego.
Jeśli Wasz talent nie został wymieniony na plakacie - nie przejmujcie się. Zgłoście się i pokażcie nam, co Wam w duszy gra, a my będziemy się zachwycać.

9 maja - dzień Europy

Z okazji Dnia Europy samorząd uczniowski przygotował wyjątkowe wydarzenie. Podjął wyzwanie zainicjowane przez Stowarzyszenie Europa Nostra w ramach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego. Uczniowie z różnych klas zatańczyli do melodii "Ody do radości", która jest nie tylko fragmentem IX Symfonii Beethovena, ale również hymnem Unii Europejskiej. Muzykę odpowiednio zaaranżował Gracjan.

Najmłodsi w szkole

Na fundamencie krzyża

Dnia 27 kwietnia 2018r drużyna naszej szkoły zdobyła 2 miejsce w konkursie  historycznym „Na fundamencie krzyża”. Szkołę Podstawową  z oddziałami gimnazjalnymi im. Bogdana Jańskiego reprezentowały Aleksandra Jakubowska i Gabriela Ordon z klasy 2b gimnazjum. Dziewczynki  niestety przegrały walkę o 1 miejsce zaledwie 1 punktem. W jury konkursu zasiadał ksiądz Stanisław Puzyniak proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa Krakowie, Jan Franczyk dawny działacz podziemnej Solidarności z Nowej Huty , obecnie dziennikarz gazety „Głos. Tygodnik Nowej Huty” oraz Maciej Miezian pracownik Muzeum Miasta Krakowa oddziału w Nowej Hucie. Patronat nad konkursem sprawowała również Rada Miasta Krakowa, która współfinansowała nagrody. Naszej reprezentacji gratulujemy wysokiej wiedzy na temat historii Kościoła w Nowej Hucie a szczególnie o bohaterze tej edycji konkursu księdzu Kazimierzu Jancarzu z Mistrzejowic.

[1] 2 3 4 .. 64