WYDARZENIA

Sportowe sukcesy Naszej Uczennicy!

Uczennica klasy 3 d naszej szkoły Julia Sobczyk została powołana do Kady Narodowej Polski w Lekkiej Atletyce.

W minionym roku, skokiem na wysokość 173 cm, w skoku wzwyż uplasowała się na pierwszym miejscu w Polsce w kategorii młodzików. Uzyskany wynik podczas XVII Międzynarodowego Mityngu Beskidianathletic był minimum EAA na Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych. Niestety, wiek nie pozwolił Julii startować w kategorii starszej, tym samym nie mogła ona reprezentować barw Polski na Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce w Győr / Węgry.

Pasję do lekkiej atletyki Julia dzieli z tańcem w Studium Baletowym Opery Krakowskiej.

 

 

Walentynki w szkole

Dzisiaj w naszej szkole świętowaliśmy Walentynki
Z tej okazji przyszliśmy, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, ubrani w czerwone stroje. Nie pytajcie, jak teraz wyglądają nasze szafy.

Była poczta walentynkowa i lista walentynkowych przebojów. I nikt nie uniknął namalowania serca na twarzy.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznej relacji z dzisiejszego dnia!

 

 

Walentynki z budką lęgową

Dziś w samo południe przed krakowskim magistratem na placu Wszystkich Świętych przedstawiciele MPO Kraków i Asocjacji Promotorów Radosnego Ptaka rozdawali mieszkańcom Krakowa budki lęgowe dla sikorek, jerzyków i większych ptaków. Wszystko w ramach już piątej edycji walentynkowej akcji, która jest organizowana nie tylko z miłości do ludzi, ale i środowiska, bo wszystkie budki powstały z materiałów z odzysku, zebranych przez MPO.

 

Nasi nauczyciele i uczniowie postanowili wykorzystać tę okazję i wysłali po budki delegację.  Piotrek i Kamil z 3 a gimnazjum pod opieką  p. W. Kasprzyk spisali się znakomicie. Łatwo nie było, bo zainteresowanie mieszkańców Krakowa  było duże. Domki dla ptaków zamontujemy na drzewach przed szkołą. Zaprosimy do nich sikorki i inne ptaszki. Mamy nadzieję, że wkrótce ptasie trele będą nam umilać godziny spędzone w szkole.

 

Dzień otwarty 9.02

Za nami pierwszy dzień otwarty w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w sobotę. Mamy nadzieję, że odkryliście, dlaczego lubimy naszą szkołę i przyłączycie się do nas po wakacjach. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom - bez Was to nie byłby taki fajny dzień.

 

Zmiana podziału godzin (od 11.02)

 

Uwaga!

Zmiana podziału godzin od dnia 11 lutego 2019 (poniedzałek) - Otwórz

 

 

 

 

Dzień otwarty szkoły

Zapraszamy na dzień otwarty Szkoły Podstawowej im. Bogdana Jańskiego, który odbędzie się w sobotę 9 lutego w godzinach od 9:00 do 13:00.

 

27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 13 stycznia 2019 wolontariusze naszej szkoły ruszyli w teren, aby zdobywać serca i kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która przekaże środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
 
Jak co roku, młodzież naszej szkoły zebrała imponującą kwotę – 20 196 zł
 
Największą kwotę zebrał Piotr Düring, w którego puszcze znalazło się 2,571 zł. Na szczególne wyróżnienie zasługują również Karolina Czyrnek, która zebrała 1697 zł i Emilia Sitek z kwotą 1358 zł.
 
Wszystkim wolontariuszom bardzo dziękujemy za duże zaangażowanie w zbiórkę na rzecz najmłodszych podopiecznych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 
[1] 2 3 4 .. 71