Boże Narodzenie z PCK

Szkolne Koło PCK zorganizowało zbiórkę żywności i artykułów chemii gospodarczej w ramach Ogólnopolskiej akcji „Czerwonokrzyska Gwiazdka”. Zebrane produkty, a było ich bardzo dużo, zanieśliśmy do oddziału rejonowego PCK w Nowej Hucie. Zostaną one przekazane rodzinom wielodzietnym, matkom samotnie wychowującym dzieci, osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Za wszystkie złożone dary serdecznie dziękujemy naszym uczniom oraz ich rodzicom.

Wyjście na lodowisko

W dniu 10 stycznia w ramach lekcji wychowania fizycznego udaliśmy się na lodowisko z klasami 2 a i 3 b. Doskonalenie jazdy na łyżwach czy w co niektórych przypadkach nauki jazdy, towarzyszyła świetna zabawa i wyśmienity humor.

Zachęcamy wszystkich do spędzania aktywnego wolnego czasu podczas ferii zimowych na wszelkich ślizgawkach czy stokach narciarskich.

Lekcja teatralna

24 stycznia 2017 roku uczniowie klas drugich wzięli udział w lekcji teatralnej prowadzonej przez artystów z trupy dell'arte Komedianty: Agnieszki Cianciary-Frohlich i Jonathana Frohlich. Spotkaliśmy się w sali fizyczno – chemicznej i DOŚWIADCZALIŚMY teatru.

Triumf naszych siatkarek!!!!!

28 stycznia nasza drużyna KS Wandy zmierzyła się w Grybowie z gospodarzami i drużyną Dominik Kraków. Oba spotkania zakończyły się wspaniałym zwycięstwem!!!!!! Gratulujemy naszym młodym zdolnym reprezentantkom!!! Wygrany turniej daje awans do ligi wyższej a ten już w marcu.

Trzymamy mocno kciuki !!!!

Krakowskie Hospicjum dla Dzieci

Nasze Gimnazjum włączyło się w akcję na rzecz fundacjii Garda, która ogłasza szkolną zbiórkę książek na cele statutowe fundacji. Dochód ze sprzedaży książek zostanie przekazany na pomoc dla Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera.

Termin zbiórki: 16.02.2017 r. - 24.02.2017 r.

Prosimy oddawać książki niezniszczone, w stanie bardzo dobrym, najlepiej wydane po 2006 roku. Wszystkie gatunki literackie są mile widziane!!!

Dziękujemy :)

Konkurs antyczny

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły biorą udział w Wojewódzkim Konkursie „W kręgu mitów i kultury antycznej”, organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie.