Wycieczka do Szczawnicy

W dniach 18-19 czerwca klasa III a była na swojej ostatniej wycieczce klasowej w Szczawnicy. W pierwszym dniu pogoda dopisała, byliśmy w Wąwozie Homole oraz spacerowaliśmy uliczkami miasta. Wieczorem wspólnie przygotowaliśmy kolację na grillu.

Na warsztatach w Instytucie Matematyki UJ

24 czerwca 2015 uczniowie klasy I i II gimnazjum – Zuzanna Raff, Karolina Oryszczak i Aleksander Kopijka, pod opieką p. Iwony Warzechy, uczestniczyli w warsztatach „Praca z uczniem uzdolnionym matematycznie", w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dołącz do Jańskiego

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W piątek, 26 czerwca 2015 r. uczniowie naszego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego zakończyli rok szkolny 2014/2015. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele „Arka Pana”, koncelebrowaną przez Ojca założyciela - ks. Mariana Piwko CR i ks. dr Artura Kardasia CR.

Badania sportowe w Ars Medica

Członkowie naszego klubu siatkarskiego na hasło "Wanda Kraków" mogą korzystać ze zniżek na profesjonalne badania sportowe w przychodni ARS MEDICA.

Jańskiego wycieczka do Grecji

W dniach 22-29 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Grecji. Po długiej, deszczowej podróży przez Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię dotarliśmy na Riwierę Olimpijską. Grecja przywitała nas długo oczekiwanym słońcem i lazurem morza. Zamieszkaliśmy w hotelu Afrodite Palace w Neoi Poroi. Mimo zmęczenia od razu skorzystaliśmy z uroków plażowania i oferty pobliskich lodziarni.

Dzień Dziecka w Jańskim

Dnia 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Święto Dziecka. Rozpoczęliśmy grą miejską. Celem jej było odnalezienie tajemniczej osoby, która posiada klucz do skarbu. Aby ją odszukać należało udać się do 7 ukrytych na terenie szkoły stacji, rozwiązać otrzymane na nich zadania z różnych dziedzin nauki i rozszyfrować hasło.