Rok szkolny 2013/2014 zakończony!

27 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2013/2014 a od soboty zaczęły się wakacje. Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Świętą w kościele Arka Pana, którą poprowadził kapelan Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Krakowie ks. dr Artur Kardaś. Następnie uczniowie pod opieką nauczycieli udali się do szkoły.

Po uroczystym powitaniu, Szkolne Koło Teatralne, pod kierunkiem mgr Joanny Bajer, zaprezentowało zebranym „Zemstę” A. Fredry a Zespół Taneczny, pod kierunkiem mgr Bogumiły Sobczyk, wykonał układ taneczny tańca nowoczesnego. Wychowawcy klas trzecich Gimnazjum rozdali uczniom świadectwa. Na sali gimnastycznej rozdano też uczniom świadectwa z paskiem i nagrody za różnego rodzaju konkursy i osiągnięcia naukowe, sportowe oraz za pracę na rzecz szkoły. Uczniom z pozostałych klas świadectwa zostały wręczone przez wychowawców  w klasach. Na zakończenie uroczystości głos zabrał ponownie dyrektor szkoły mgr Mariusz Stachnik składając wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia udanych wakacji.