Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1 września 2014 r. zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2014/2015. O godz. 9.00 odbyła się uroczysta Msza Święta w kościele Arka Pana a następnie uczniowie naszego Gimnazjum i Liceum spotkali się na szkolnej sali gimnastycznej na uroczystym apelu.

Oprawę artystyczną przygotowały klasy 2a  Gimnazjum pod kierunkiem mgr J. Bajer i mgr K. Wodeckiej-Koterwy a o wystrój sali zadbała mgr A. Cygan. Program nawiązywał do rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz zakończenia wakacji. Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal, gdzie zapoznali się z zasadami funkcjonowania szkoły, podręcznikami i podziałem godzin. Wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły życzymy zdrowia, samych sukcesów w nauce i odnalezienia się w nowych warunkach.