Mistrzostwa Szkoły w Gimnastyce Akrobatycznej

W środę 16.04.2014 r. odbyły się eliminacje Mistrzostw Szkoły w Gimnastyce Akrobatycznej – Piramidy Wieloosobowe. Do udziału w zawodach przystąpili uczniowie Gimnazjum. Wszystkie układy gimnastyczne były na wysokim poziomie zarówno artystycznym jak i sportowym. Zawody prowadziła Anna Śmigla - uczennica klasy IIIa. Finał mistrzostw odbędzie się podczas Tygodnia Nauki w maju.

Do finału przeszli uczniowie z klasy IIIb (skład: Pasternak Wiktoria, Piskorz Kamila, Styrylska Patrycja, Sieńko Anna, Łuczak Klaudia, Wojtal Sandra) zajmując 1 miejsce oraz z klasy IIa (skład: Rojek Patrycja, Szybka Sylwia, Zaranek Justyna i Dworzecka Magdalena) plasując się na 2 miejscu.

Udział brały również klasy IIIa w składzie Szafraniec Jakub, Tomal Jakub, Kowal Grzegorz, Sendor Piotr, Adamus Natalia, i Dworzecka Magdalena oraz klasa Ia tj. Nazimek Magdalena, Gądek Natalia, Pater Wiktoria, Babik Sara, Hamska Kamila, Dec Justyna, Lech Weronika, Sysło Dominika.