Uzdolnieni matematycznie

13 listopada 2014 r. uczennice klasy II gimnazjum – Natalia Gądek i Magdalena Nazimek pod opieką p. Iwony Warzechy, wzięły udział w warsztatach „Praca z uczniem uzdolnionym matematycznie", w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Chwała bohaterom!

7 listopada obchodziliśmy w naszej szkole kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Tegoroczną uroczystość postanowiliśmy jednak poświęcić uczczeniu pamięci nie tylko bohaterów z 1918 roku, ale również wszystkich tych, którzy na przestrzeni wieków oddawali swoje życie za wolną ojczyznę.

Co w szkole piszczy?

3 listopada w Naszej Szkole został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą dynie. Pierwsze miejsce zajęła Natalka Gawlik z klasy 1a, drugie Weronika Lech z klasy 2a, trzecie Ania Tomal z klasy 1b. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Pozostałym uczniom dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku.

Sezon na łyżwy rozpoczęty!

Z końcem października uczniowie gimnazjum i liceum rozpoczęli sezon zimowy jazdą na łyżwach na ślizgawce. Zabawa była świetna, chociaż po roku przerwy pierwsze kroki na lodzie to nie lada gratka. Zachęcamy do kolejnych spotkań na ślizgawce i kontynuowaniu zabawy poprzez ruch.

Nasz Rajd Rowerowy z Michałem Kwiatkowskim i Rafałem Majką

20.10.2014 r., na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego, udaliśmy się na Rajd Rowerowy z Mistrzem Świata Michałem Kwiatkowskim oraz najlepszym "góralem" Tour de France i zwycięzcą Tour de Pologne Rafałem Majką.

Lekkoatletyczny czwartek

Młodzież gimnazjalna jak i licealna uczestniczyła w cyklu zawodów pt. "Czwartki Lekkoatletyczne". Na stadionie zmagali się nie tylko z zawodnikami klubów sportowych małopolski ale przede wszystkim ze swoimi słabościami, trudnymi chwilami podczas zaciętej rywalizacji sportowej.

Festiwal Biegów Przełajowych

Młodzież z naszego  Gimnazjum oraz Liceum wzięła czynny udział w Festiwalu Biegów Przełajowych w Krakowie, które odbyły się w dniach 4 oraz 18 października na obiektach sportowych AWF oraz Parku Lotników.