Uczniowie uzdolnieni matematycznie

13 lutego 2015 r. uczniowie klasy I i II gimnazjum – Natalia Gądek,  Magdalena Nazimek, Aleksander Kopijka, Jakub Wcisło i Krzysztof Winiarski pod opieką p. Iwony Warzechy, uczestniczyli w warsztatach „Praca z uczniem uzdolnionym matematycznie", w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dzień Drzwi Otwartych

W sobotę 7 lutego 2015 r. gościliśmy w naszej szkole przyszłych absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów wraz z rodzicami. Goście mogli zapoznać się z pracą naszego Gimnazjum i Liceum, oglądnąć występ teatrzyku szkolnego, chóru, czirliderek oraz dodatkowo prezentacje drużyn futbolu amerykańskiego i rugby.

Turniej siatkówki

31 stycznia 2015 roku w naszej Szkole odbył się Turniej Siatkówki. O ekscytującej atmosferze Turnieju niech świadczy fakt rozegrania aż siedmiu setów, z których przeważająca większość rozstrzygana była różnicą tylko dwóch punktów!

Zaproszenie do drużyny harcerskiej

27 stycznia 2015 r. klasy pierwsze i drugie Gimnazjum gościły przedstawicieli 316 Krakowskiej Drużyny Starszo-Harcerskiej „Legion” im. Cichociemnych. Drużynowy Piotr Smyrak wraz z Przybocznym Dawidem Orlickim oraz harcerkami i harcerzami z drużyny, zachęcali młodzież do aktywnego spędzania czasu poprzez przychodzenie na zbiórki i udział w innych zajęciach organizowanych przez ZHP.

Kwesta na rzecz Hospicjum im. Św. Łazarza

W listopadzie 2014 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny kwestowali na rzecz Hospicjum im. Świętego Łazarza. W akcji brali udział uczniowie klasy I b Gimnazjum pod opieką mgr Kingi Wodeckiej- Koterwa i mgr Izabeli Fornalczyk.

Młoda krew ratuje życie

14 stycznia 2015 roku, po trzeci raz w tym roku szkolnym nasi uczniowie oddawali krew. Akcja ta odbyła się w ramach XII Edycji Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych, Policealnych i Pomaturalnych oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie. Całej akcji towarzyszyło hasło "Młoda Krew Ratuje Życie".

Pomagamy! Szlachetna paczka!

Pozostając nadal w nastroju bożonarodzeniowym, pragniemy powspominać to, co dobrego udało nam się zrobić przed świętami. Klasa II a gimnazjum, podobnie jak w zeszłym roku, zaangażowała się w akcje Szlachetna Paczka. Kolejny raz przygotowaliśmy paczkę dla potrzebującej rodziny z terenu Krakowa.